Strung pentru metal T700V/230V
Distanta maxima dintre centre 700 mm
Trecere ax 26 mm
Diametrul de stunjire peste suport 170 mm
Con ax MT 4
Con pinola MT 2
Filete metrice 0,2 ÷ 3,5 mm
Filete in toli 8 ÷ 56 TPI
Avans longitudinal 0,07 ÷ 0,65 mm/rev.
Avans transversal 0,03 ÷ 0,12 mm/rev.
Putere utila motor 1,1 kW / /230 V
Dimensiuni(L x l x h) 1129 x 690 x 1127 mm