Strung universal cu control turatie variabil C11MTS5000 15kW
Date tehnice
Strung univ. control turatie var. C11MTS standard, 151
Control turatie arbore principal, variabila continuu.
C11MTS, PIF- 2015 la Mecanicacd  Zalau, matriterie (http://www.mecanicacd.ro/dotari.html ):
Strung universal C11MTS, proiectare si executie 100% CE, conform DIN 8606.
Capacitati strunjire
C11MTS5000
400
Diametrul in locas punte- numai pt. DBC 1000 mm
Distanta intre varfuri
5000
6900 x 1100 x 1800
Dotare strung C11MTS, standard:
• Motor principal 11kw sau 15kw, preţ diferit • Controlul turatiei variabile cu  Altivar Variable Speed Controller,Telemecanique  • Panou de comandă • Sistem de răcire • Lampă de iluminat local • Dispozitiv de avans rapid pe 2 axe • Flanşă spate universal DIN 6350 Ø 250 mm • Aparatoare spate • Aparatoare universal • Aparatoare portcuţit • Curele V=4buc • Set roti dinţate de schimb • Şuruburi reglare orizontalitate • Vârf fix • Dorn de adaptare • Suport portcuţit 4 poziţii • Limitator cursă longitudinală • Manetă fixare rapidă păpuşă mobila • Set scule • Palet şi ambalaj - folie • Manual de utilizare
• Flanşă cu 4 bacuri independente Ø500 mm, tip 4334-500/8 DIN55027, Bison-Poland
• Flanşă cu 4 bacuri independente Ø480 mm, Cam-lock spindle nose, ZMM Sliven
• Flanşă fără bacuri Ø480 mm,
• Linetă mobilă Ø5- Ø200 mm
• Linetă fixă, dimensiuni mici Ø15- Ø200 mm
• Linetă fixă,dimensiuni mari Ø180- Ø340 mm
. Set role linete
• Dispozitiv strunjire inclinată ± 10⁰ x 450mm
• Set bride flanşă de antrenare 20;30;40;50;60;80;100 mm
Sună acum
Etichete: Strung universal cu control turatie variabil C11MTS5000 15kW