Strung pentru metal cu invertor T069/400VI3A
Date tehnice
Ax principal turatie variabila controlata cu Variator; 2 trepte turatii 70 ÷ 400 / 50 ÷ 2000 rot/min
Diametrul max. peste ghidaje batiu: 380 mm
Distanta intre varfuri: 1000 mm
Inaltimea la varfuri: 190 mm
Diametrul max. peste sania transversala: 225 mm
Diametrul max. fara batiul demontabil: 503 mm
Alezajul arborelui principal: 51 mm
Prindere universal Camlock: D1-5
Con ax: MT 6
Con pinola: MT4
Filet metric: 0,4 ÷ 7 mm
Filet inch: 4 ÷ 56 TPI
Gama de avansuri longitudinale: 0,052 ÷ 1,392 mm/rev
Gama de avansuri transversale: 0,014 ÷ 0,380 mm/rev
Putere motor electric: 1,5 kW
Tensiune: 400V
Greutate neta: 550 kg
Dimensiuni (L x l x h): 1930 x 760 x 1600h mm
Greutate: 650 kg
Dotare standard:
Universal autocentrat cu 3+3 bacuri Ø 200 mm
Universalul cu 4 bacuri independente reversibile Ø 200 mm
Afisaj de cote 3 axe
Bucsa reductie MT 6/4
Flansa Ø 320 mm