Masina de slefuit metale BPK-2075/400
Date tehnice Tensiune 400 V
Putere motor 3000 W
Viteza banda de slefuit 30 m/s
Dimensiune banda 75x2000 mm
Dimensiuni 700 x 490 x 1130 mm