Raider RDP-SGLG20 + RDP-R20 - Pistol de lipit cu bagheta siliconica, 11 mm, 190 grade C + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 4 Ah
Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:
1 x Raider - RDP-SGLG20 - Pistol de lipit cu bagheta siliconica fara acumulatori, Li-Ion, 20 V, - Ah, 11 mm, 190 grade C
1 x Raider - RDP-R20 - Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 4 Ah
- Disponibilitate: În Stoc
Etichete: Raider RDP-SGLG20 + RDP-R20 - Pistol de lipit cu bagheta siliconica, 11 mm, 190 grade C + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 4 Ah
Bosch GSS 18V-10 - Slefuitor cu vibratii, 101x113 mm + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GSS 18V-10 - Slefuitor cu vibratii fara acumulatori si incarcator,..
Bosch GKS 190 - Fierastrau circular, 1400 W, 190x30 mm + Panza fierastrau circular, lemn, 190x30x2.2 mm, 24 dinti
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GKS 190 - Fierastrau circular, 1400 W, 190x30 mm 1 x Bosc..
Bosch GDR 18 V-200 C - Masina de insurubat cu impact, 200 Nm, M4-M12 + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GDR 18V-200 C - Masina de insurubat cu impact fara acumulatori si ..
Einhell TE-VC 18 Li PXC + Starter Kit + Twinpack - Aspirator, 42 mbar + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah + Set 2 acumulatori, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Bosch GBH 180-LI + GSR 180-LI - Rotopercutor SDS-Plus, 2 J + Masina de gaurit si insurubat, 54 Nm + 2x Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah + Incarcator + Geanta textila
Bosch GPO 950 + Festool MPA 5010 OR - Masina de lustruit, 950 W, 180 mm + Solutie de polisare, 500 ml
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GPO 950 - Masina de lustruit, 950 W, 180 mm, turatie constanta, po..
Bosch GWX 18V-10 SC X-LOCK - Polizor unghiular, 125 mm, valiza speciala, accesorii + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah + Incarcator
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GWX 18V-10 SC X-LOCK - Polizor unghiular fara acumulatori si incar..
Raider RDP-SCLWL20 + RDP-R20 - Lampa + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 2 Ah
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Raider - RDP-SCLWL20 - Lampa fara acumulatori, Li-Ion, 20 V, - Ah1 x Raid..
Einhell PXC TE-CN 18 Li + Starter Kit - Capsator, 5.7 mm + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah
Einhell TC-SR 18 Li PXC + Starter Kit - Boxa wireles + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Raider RDP-SCHS20 + RDP-R20 - Drujba, 25 cm, 10.8 m/s + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 4 Ah
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Raider - RDP-SCHS20 - Drujba fara acumulatori si incarcator, Li-Ion, 20 V,..
Bosch GBH 18V-26 F - Rotopercutor SDS-Plus, 2.6 J, mandrina interschimbabila + 2x Acumulator ProCORE, Li-Ion, 18 V, 8 Ah + Incarcator + Geanta textila
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GBH 18V-26 F - Rotopercutor SDS-Plus fara acumulatori si incarcato..
Bosch GKS 18V-68 C - Fierastrau circular, 190x30 mm + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah + Incarcator
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GKS 18V-68 C - Fierastrau circular fara acumulatori si incarcator,..
Bosch GWX 18V-10 PSC X-LOCK - Polizor unghiular, 125 mm, valiza speciala, accesorii + Acumulator ProCORE, Li-Ion, 18 V, 4 Ah + Incarcator
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GWX 18V-10 PSC X-LOCK - Polizor unghiular fara acumulatori si inca..