Raider RDP-SGLG20 + RDP-R20 - Pistol de lipit cu bagheta siliconica, 11 mm, 190 grade C + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 2 Ah
Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:
1 x Raider - RDP-SGLG20 - Pistol de lipit cu bagheta siliconica fara acumulatori, Li-Ion, 20 V, - Ah, 11 mm, 190 grade C
1 x Raider - RDP-R20 - Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 2 Ah
- Disponibilitate: În Stoc
Etichete: Raider RDP-SGLG20 + RDP-R20 - Pistol de lipit cu bagheta siliconica, 11 mm, 190 grade C + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 2 Ah
Bosch GLI 18V-1900 - Lampa + Set 2 acumulatori si incarcator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GLI 18V-1900 - Lampa fara acumulatori, Li-Ion, 18 V, - Ah 1 x ..
Bosch GSB 18V-110 C - Masina de gaurit si insurubat cu percutie, 110 Nm, valiza speciala + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 5 Ah + Incarcator
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GSB 18V-110 C - Masina de gaurit si insurubat cu percutie fara acu..
Einhell TC-AG 18/115 Li PXC + Starter Kit - Polizor unghiular, 115 mm + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah
Metabo UHEV 2860-2 Quick + Bosch Plus-5X - Rotopercutor SDS-Plus, 1100 W, 3.4 J, mandrina interschimbabila, valiza speciala + Set burghie SDS-Plus, 6-10 mm, 5 bucati
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Metabo - UHEV 2860-2 Quick - Rotopercutor SDS-Plus, 1100 W, 3.4 J, mandrin..
Raider RDP-SBKMD20 + RDP-R20 - Pulverizator, 3 bar, 15 l + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 20 V, 4 Ah
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Raider - RDP-SBKMD20 - Pulverizator fara acumulatori si incarcator, 18 V, ..
Raider RD-JSL01 + 032130 + Topmaster - 561402 - Fierastrau pendular + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 2 Ah + Ochelari de protectie, lentile colorate
Einhell TC-SY 18/60 Li PXC + Starter Kit - Pistol de vopsit, 0.8 l, 600 g/min + Set 1 acumulator si incarcator, Li-Ion, 18 V, 2.5 Ah
Bosch GEX 185-LI - Slefuitor cu excentric, 125 mm + Acumulator, Li-Ion, 18 V, 4 Ah
Bosch GPO 950 + Festool MPA 5010 OR - Masina de lustruit, 950 W, 180 mm + Solutie de polisare, 500 ml
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GPO 950 - Masina de lustruit, 950 W, 180 mm, turatie constanta, po..
Bosch GWX 18V-10 SC X-LOCK - Polizor unghiular, 125 mm, valiza speciala, accesorii + Acumulator ProCORE, Li-Ion, 18 V, 4 Ah + Incarcator + Geanta textila
Descriere Caracteristicile produselor pot fi gasite in paginile urmatoare:1 x Bosch - GWX 18V-10 SC X-LOCK - Polizor unghiular fara acumulatori si incar..