Pistol de lipit cu fludor, Crome SLD-GUN-100W/BX-CHR, 100 W
Pistolul de lipit Chrome are o putere maxima de 100 W si functioneaza cu o tensiune de intrare 230 V, la o frecventa de 50 Hz. Acesta este o unealta electrica destinata electronistilor, realizand lipiri de metale, respectiv circuite.
hobby
100
pentru lipire cu bagheta
230
II
230
  • Disponibilitate: În Stoc
Sună acum
Etichete: Pistol de lipit cu fludor, Crome SLD-GUN-100W/BX-CHR, 100 W